4 põhjust, miks kiirustada fassaaditöödega

Kõik me tunneme oma rahakotis energiahindade kallinemist. Suurt kulude kasvu arvestades oleks õige aeg mõelda lahendustele, mis aitavad juba lühikese ajaga saavutada tublisti kokkuhoidu. Kvaliteetselt tehtud fassaaditöödega on võimalik säästa pea pool küttekuludest, ja peale selle annab kaunis fassaad majale hoopis värskema ilme!

Fassaadi soojustamine võib tunduda liigse väljaminekuna, kuid see tunne on ekslik: korralik fassaad on kindel investeering tulevikuks. Renoveeritud fassaad tõstab kinnisvara hinda, kui sul kunagi peaks tekkima tahtmine oma kodu müüa. Kaasaegsed tehnoloogilised lahendused erinevad aastatetagustest meetoditest nagu öö ja päev. Järgnevalt toome välja mõned põhjused, miks alustada fassaaditööde planeerimisega juba praegu. 

Head ehitajat ei ole lihtne leida

Häid ehitajaid meie turul on, kuid targad kliendid on nad juba aegsasti broneerinud. Fassaaditöid planeerides varu kõvasti aega, tahad ju kindel olla, et oled saanud ehitaja näol tõelise oma ala spetsialisti. Hoia kõrvad lahti ja mine uuri näiteks oma lähimast ehituspoest, kes on nende kliendid. Hea ehitaja tahab hoida end kursis kõikide kaasaegsete tehnoloogiate ja uute materjalidega ning on kindlasti müügimeestele tuttav. Hea ehitajaga on mõistlik hoida häid suhteid ka edaspidi, meie väiksel Eesti turul on tutvused üliolulised, soovitus liigub ikka läbi tuttavate. Kui tekib kunagi veel soov mõni üldehituslik töö ette võtta on juba teada, millise spetsialisti poole pöörduda.
 

Planeerimine ja õigete materjalide leidmine võtab aega

Võrreldes aastatetaguste toodete ja teadmistega on tänapäeval kasutusel väga mitmekesiseid vahendeid, mis aitavad vältida hilisemat fassaadi kahjustumist ja külmasildade teket. Oled ju näinud mõrasid fassaadis näiteks akende ligidal? Õigeid materjale aitab leida hea ehitaja, aga ka tellijal on kasulik teha ise korralik eeltöö – siis oskad ehituse ajal olulisi asju tähele panna ja ehitajalt õigeid lisatooteid nõuda.

Ehitusmaterjalide hinnad jätkavad tõusuteed

Eksperdid ennustavad ehitusmaterjalidele sel aastal veel lausa 20–30% hinnatõusu. Segaseid aegu arvestades ei ole ka lähiaastatel näha hinnaralli peatumist. Seepärast ei tasu suuri töid liiga kaua edasi lükata. Kindlasti oleks kasulik sõlmida hinnakokkulepped enne ehituse tipphooaja algust. Koostöös Euroopa suurima fassaaditoodete tootjaga Baumit pakume 2022. aasta hooajaks ahvatlevalt soodsaid hindu. 

Fassaaditöödeks vajalikel kaupadel on pikad tarneajad

Eelmisel aastal juhtus, et paljusid materjale ei olnud hooaja keskel enam saada. Seega on mõistlik kinnitada tellimus ja tellida kaubad aegsasti enne planeeritavate tööde algust.

Saabuva kevade puhul oleme koostöös Baumitiga fikseerinud hinnad tavahinnakirjast 20% soodsamaks. Soodustus kehtib tellimustele, mis on esitatud enne 31. maid 2022. Telli juba täna ning tarnime kauba soovitud kuupäevaks.

Kevadisteks fassaaditöödeks soovitame Baumiti fassaadikrohve SilikonTop ja NanoporTop.

2022. aasta kevade hit toode on kindlasti NanoporTop, kusjuures Baumitil on lisaks ka kõige laiem värvispekter. Saada hinnapäring siit.
fassaaditööd-baumit
Õigel ajal ja targalt tegutsedes saad juba järgmisel küttehooajal kõvasti energiakulusid kokku hoida.