Meist

Ehitaks.ee on suurima ehitusprofiilide valikuga e-pood Eestis. Meie põhilisse tootevalikusse kuuluvad fassaadisoojustuse täiendtooted, krohvi- ja pahteldustöödel kasutatavad tugevdus- ja juhtliistud (ETIX) ning armeerimisvõrgud. Lisaks leiab ka meie valikust ka teisi ehitustooteid suurimatelt Euroopa tootjatelt (Baumit, Knelsen, Blue Dolphin). Fassaaditoodete hulka kuuluvad veel erinevad fassaadivärvid ja fassaadikrohvid (dekoratiivkrohv, nanokrohv, polümeerkrohv, akrüülkrohv). Siseehituseks saame pakkuda pahtleid (kipspahtel) ja krohve (kipskrohv, lubitsementkrohv).

Me usume, et meie klient väärtustab ja hindab oma aega, seetõttu soovime, et ostuprotsess oleks kliendile võimalikult lihtne ja mugav. Ostu saab sooritada mugavalt kodust lahkumata, kõik muu jääb juba meie teha.

Alatihti on spetsiifilised ehitustooted vaid ehitajate pärusmaa aga meie soovime, et igaüks oleks võimeline võtma ette renoveerimist või majaehitust. Isetegemine kujundab maja ümber hoopis teised väärtused ja emotsiooni. Kõike saab ise valida, otsustada ja oma käega paika panna.

Meie väljakoolitatud spetsialistid on alati valmis andma professionaalset nõu, et klient saaks hea hinnaga, kvaliteetsed ja õiged tooted. Oleme valmis ka kõige keerulistemaks lahendusteks – esita meile vaid väljakutse selleks. Juhul, kui tundub, et sobivaid tooteid e-poes pole, siis ära heida meelt ja ootame päringuid info@ehitaks.ee.

Kuigi veebi kolisime alles hiljaaegu, siis jaeturul oleme tegutsenud juba aastaid. Oleme veendunud, et e-poes saame kliente veelgi paremini teenindada pakkudes kiiremat teenindust, suuremat tootevalikut ja häid hindu.